1809 m. plano duomenimis, Dangės pakrantėje, prie sandėlių, stovėjo Linų svarstyklės ir sankrovos sandėlis su dideliu kiemu. Šalia linų sandėlio stovėjo pastatas priešgaisrinėms priemonėms, purkštuvams. Lyginant su 1768 m. planu toje pačioje vietoje stovi linų svarstyklės, sankrovos sandėlis, šalia pažymėtas silkių rūšiavimo sandėlis.
1854 m. spalio 4 d. Marių pakrantėje - Vitėje kilo gaisras. Ugnis, nešama Šiaurės vakarų vėjo greitai pasiekė Dangės upę ir persimetė į kairįjį krantą. Pirmiausia užsidegė Svederskio sandėliai, vėliau ugnis persimetė į silkių sandėlį, nuo jo užsidegė šalia buvusios Linų svarstyklės, teatras, išdegė beveik visa kairioji Dangės krantinė, o taip pat didžioji dalis senamiesčio. Porą laivų, stovėjusių Dangėje, pavyko išgelbėti paskandinant, išgręžus dugne skyles.
Per didįjį 1854 m. gaisrą sudegę viešieji sandėliai šalia Dangės atstatyti gana greitai. 1856 m. senojoje vietoje atstatytos Linų svarstyklės, tik didesnės. Naujasis svarstyklių pastatas buvo mūrinis, nutinkuotas, jo sienos suskaidytos nišomis. Jų plotas buvo 4450 kvadratinių metrų. Korpusai juosė didelį keturkampį kiemą, į kurį buvo galima įvažiuoti pro dvejus vartus. Svarstyklių pastatą puošė virš stogo iškelta emblema - stilizuotas linų ryšelis. Linų svarstyklės buvo didžiausias, brangiausiai įkainuotas pastatas, miestui davęs daugiausiai pajamų. Tai buvo netipiškas uostamiesčio pastatas architektūrine prasme - tinkuotomis sienomis, masyviomis formomis ir arkų imitacijos ornamentais jis išsiskyrė iš šalia stovinčių raudonų plytų sandėlių.
Iš pradžių čia buvo laikomi tik linai, jų netrūkdavo, kadangi miestiečiams buvo uždrausta linus, kanapes laikyti namų viršutiniuose aukštuose. Į centralizuotą sandėlį linai buvo atgabenami iš visos Žemaitijos, čia rūšiuojami, laikomi, kraunami į laivus ir išgabenami. Ši prekyba buvęs gana svarbus Klaipėdos prekybos ramstis. Pirmojo pasaulinio karo metais prekybai linais nutrūkus, miestas sandėlį dalimis išnuomojo pirkliams ir bendrovėms. Jame buvo laikomi grūdai, trąšos, statybinės medžiagos.
Per Antrąjį pasaulinį karą pastatas apgriautas, vėliau galutinai išardytas. Miesto urbanistikos ekspertai dar nežino, kaip panaudoti šią vietą, tad čia tebera Dangės skveras.