herb-png

 UOSTAS.info

KLAIPĖDOS UOSTO IR MIESTO                 INFORMACINIS PORTALAS

    skirtas 760-jam  (1252-2012)                                    Klaipėdos miesto jubiliejui

 

Lighthouse3

Klaipėdos įvykių kalendorius

Kalendorius

JŪROS ŠVENTĖ 2022 +Programa

Sekmadienis 31 Liepa 2022, 09:00
iki Antradienis 02 Rugpjūtis 2022
Hits : 459

Juros svente 2022Jūriškiausias ir ryškiausias vasaros potyris – Jūros šventė 2022 sugrįžta Liepos 29-31 d. Šiais metais Klaipėdai minint 770-ies metų įkūrimo jubiliejų, didžiausias vasaros įvykis – Jūros šventė ir jos renginių programa taps svarbia ir miesto gimtadienio dalimi. Nuo jūros iki miesto, nuo muzikos iki teatro, nuo mūsų iki pasaulio – tokių minčių apsupta sugrįžta 63-ioji Jūros šventė. Jūros šventės 2022 ir Klaipėdos miesto įkūrimo 770 metų istorinės sukakties paminėjimo renginių programa kaip ir kasmet atlieps svarbiausias šventės prasmes, akcentuos jūriškumą ir įvairiapusiškumą.


JŪROS ŠVENTĖS 2022 RENGINIŲ PROGRAMA

LIEPOS 29–31 D. IR RUGPJŪČIO 1 D.

LIEPOS 28 D., KETVIRTADIENIS

15.00 Iškilminga jūrininkų pagerbimo ceremonija prie paminklo „Albatrosas“ kartu su VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija (Smiltynėje prie paminklo „Albatrosas“ ir Lietuvos jūrų muziejuje)

16.00 Jūrininkų susitikimas. Kviečiami jūrininkai bei LAJM absolventai dalyvauti susitikime ir neformaliai pabendrauti, pasidalinti patirtimi bei prisiminimais (Etnografinėje pajūrio žvejo sodyboje, Smiltynėje)

LIEPOS 29 D., PENKTADIENIS

10.00 KLAIPĖDAI 770. Rekordinis laivo piešimas su kreidelėmis ant naujausio AB „Smiltynės perkėla“ kelto „Klaipėda“. Būti rekordo dalimi ir piešti kviečiami visi – maži ir dideli (Keltas „Klaipėda“)

12.00 JŪROS ŠVENTĖS MUGĖS ATIDARYMAS. Skoniai, atradimai, tradicijos, naujienos – didžiausia vasaros mugė Lietuvoje

KUR: Danės g. nuo buvusio TEO pastato iki Šiaurinio rago, Tiltų g., Priešpilio g., Turgaus g.

12.00–20.00 UKRAINOS VIRTUVĖS SKONIAI. Pamėgti ir dar neatrasti skoniai – atraskite ukrainietiškos virtuvės prieskonius ir skonius (Prie paminklo „Arka“)

12.00–22.00 DIZAINO JŪRA – DIZAINERIAI IR KŪRĖJAI PO VIENU STOGU. Išskirtinė erdvė „Dizaino jūra“ kviečia pasigrožėti, įvertinti ir nusipirkti unikalių dizainerių darbų (Atgimimo aikštė)12.00–2.00 SKONIŲ JŪRA: Maistas iš „Food Truck“: greita, gardu, įvairu (Automobilių stovėjimo aikštelė, Pilies g.)

Nuo 12.00 Lietuvos jūrų muziejaus paroda „Lietuvos jūrinio paveldo ženklai. 1923–1939 m. jūros žvejų palikimas“ (Aikštė prie burlaivio „Meridianas“)

12.00-20.00 „Pepsi skonio iššūkis“. Karštas Jūros šventės dienas atgaivink „Pepsi“ gėrimais ir sudalyvauk aklosiose degustacijose(Šalia Senojo turgaus žiedo, link Neringos skulptūros)

12.00 JŪROS ŠVENTĖS ATIDARYMAS. Iškilmingas JŪROS ŠVENTĖS vėliavos pakėlimas su Klaipėdos priešgaisrine gelbėjimo valdyba į 35 metrų aukštį. Čia prasideda Jūros šventė! (Priešpilio g., prie kelio į Kruizinių laivų terminalą)

12.00–20.00 KLAIPĖDOS PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO VALDYBA kviečia susitikimui „Žinojimas saugo“. Pareigūnai pristatys tarnybos veiklą, pademonstruos gaisrų ir gelbėjimo techniką, įrangą bei jos galimybes, šventės dalyviai ir lankytojai galės "pasimatuoti" ugniagesio gelbėtojo profesiją. Patars ir papasakos, kaip išvengti nelaimių, apsaugoti namus nuo gaisro, atsakys į rūpimus klausimus (Priešpilio g. prie kelio į Kruizinių laivų terminalą)

14.00-20.00 SWAROVSKI OPTIK VERTRIEBS GMBH – tobulumo viršūnė. Optinių žiūronų demonstravimas ir tai ko dar niekada nematei (aikštė prie burlaivio „Meridianas“)

2.00–20.00 UAB „Allianz Lietuva gyvybės draudimas“ kviečia susitikimui – kur dar jei ne čia ir dabar! (Karlskronos aikštė)

12.00–20.00 Apie Klaipėdą, jos identitetą ir spalvas kartu su „KLAIPĖDA ID“ (Karlskronos aikštė)

12.00-2.00 „Salsa Duo“ pristato - pramogos vaikams (paslauga mokama) (Žvejų g. 16)

14.00–22.00 NAUJIENA. JŪROS SKONIAI. Apie žuvis, žvejybą, skonius. Susitikime ir ragaudami atraskime įvairios žuvies ir patiekalų iš jos skonius. Renginio organizatorius - tarptautinė žuvies perdirbėjų ir žvejų asociacija ,,Baltijos vienybė".

KUR: Danės skveras (už paminklo „Arka“)

15.00 Karo laivo-muziejaus M52 „Sūduvis“ atidarymo ceremonija (Karališkoji Danės upės krantinė)


15.00–20.00 TURIZMO GATVĖ. TURIZMO GATVĖ. „Atrask tai, kas sava“! Jau šeštasis susitikimas su galimybe atrasti unikalias atostogų kryptis ir maršrutus Lietuvoje. Čia šeimininkaus nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ ir turizmo informacijos centrai iš Liepojos, Ventspilio, Vilniaus, Šiaulių, Kėdainių, Zarasų krašto, Tytuvėnų, Marijampolės, Alytaus, Druskininkų, Klaipėdos krašto ir kitų šalies miestų. Su regiono naujienomis supažindins „Balticum TV“.
KUR: Turgaus g. prie Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro (Turgaus g. 7)


15.30–17.30 DIDŽIOJI IRKLAVIMO REGATA. Aštuonviečių (M8+) valčių irklavimo varžybos (Dangės upė (nuo irklavimo centro iki burlaivio „Meridianas“)


17.00 Meno projekto „Bangolaužis“, skirto Klaipėdos miesto 770 gimtadieniui atidarymas. Projekte pristatomi du jūriniai tetrapodai, ištapyti žinomų Lietuvos dailininkų Audriaus Gražio ir Rodiono Petrovo. Projekto organizatorius – Klaipėdos apskrities dailininkų sąjunga ir KADS Baroti galerija (Klaipėdos piliavietės teritoria, Priešpilio g. 2)


18.00–2.00 ALUDARIŲ SKVERAS. PRISTATO „ŠVYTURYS Nealkoholinis“. Jei Jūros šventės metu ieškotumėte užutėkio, kuriame būtų peno ir pilvui, ir sielai... Sukit šturvalą į Aludarių skverą! Mus rasite „BHouse“ erdvėje. O čia jau jus suras muzikos ošimas, gero maisto jūra ir ekskursijų po daryklą nuotykiai. Švartuokitės ir švenčiam!
▶19.00 DJ Kelmas, DJ Audrius Kaštonas
▶22.00 Abudu
▶23.00 DJ Kelmas, DJ Audrius Kaštonas
KUR: Kūlių Vartų g. 7


18.00 VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija pristato: DIDŽIOJI JŪROS ŠVENTĖS EISENA! Maršrutas: startas – J. Janonio g., einama Herkaus Manto g., Naujojo Sodo g., Naujoji Uosto g., Pilies tiltas, Pilies g. iki Kruizinių laivų terminalo. Eisenos dalyvių pristatymas už Pilies tilto. Eisena transliuojama tiesiogiai socialiniame tinkle „Facebook“ #KlaipedosSventes.
KUR: Nuo  J. Janonio iki Kruizinių laivų terminalo


18.00-2.00 JŪROS ŠVENTĖ SMILTYNĖJE. BANGOS irgi ŠOKA. Viena ryškiausių Jūros šventės naujienų - grįžimas prie savo ištakų, ten kur beveik prieš devynis dešimtmečius gimė Jūros šventė - Smiltynėje. Ant Baltijos jūros kranto du šventės vakarus kvies klaipėdietiški pokalbiai ir šiuolaikinė muzika. Jei tavęs nėra čia – tai kur tu?
▶19.00 Akredus (lotynų šokiai)
Šokių muzikos vakaras su:
▶21.00 Majus Kalendorius
▶22.00 Zakmina
▶00.00 Low Heights
KUR: Smiltynės paplūdimys prie Centrinės gelbėjimo stoties


 18.30 Urtės Jasenkos grafikos darbų  parodos atidarymas tęsiant meno projektą „Plius minus trisdešimt“ (KADS Baroti galerija, Didžioji vandens g. 2)


 19.00–20.00 DANGĖS FLOTILĖ. Tradicinių ir istorinių laivų parado „Dangės flotilė“ sutiktuvės Dangėje „Bures – vėjui!“ (Dangės upė, kyla Pilies tiltas)


19.00 JŪROS ŠVENTĖS 2022 ATIDARYMO CEREMONIJA
Ceremonijoje – oficialus Jūros šventės vėliavos pakėlimas, garbingi svečiai ir Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų orkestro bei Deivido Norvilo koncertas. 
KUR: Kruizinių laivų terminalas


20.00 DANGĖS FLOTILĖ. Naktišokiai kartu su Klaipėdos miesto savivaldybės etnokultūros centro folkloro ansambliu „Alka“.
Tradicinio medinio burinio laivyno herojų istorijos ir laivų lankymas. Naujo laivo krikštynos. 
KUR: Dangės krantinė, priešais Žvejo skulptūrą


 20.00 GAUDYK TEATRO BANGĄ. PREMJERA. Klaipėdos lėlių teatras pristato lauko pasirodymą „ŽUVYS”. Svajingas ir elegantiškas skrydis danguje, aukštyn ir žemyn, dangaus mėlį skrodžiantis, bet lengvas lyg plunksnos krytis, grakštus kaip žuvies uodegos vikstelėjimas vandenyno gelmėje.
KUR: Klaipėdos senamiestis (link Biržos tilto)


 20.00–00.30 TEATRO AIKŠTĖS KONCERTAI. Jaukios muzikos bangos! Stand-up pasirodymus pristato UAB „Indorama“.
▶ 20.00 Klaipėda Piano Masters. Koncertas visai šeimai „Drambliuko Babaro nuotykiai ir kitos istorijos“. Prancūzų kompozitorių kūrinius atlieka KLAIPĖDA PIANO MASTERS pianistai, tekstus skaito Gerūta Griniūtė ir Gintaras Januševičius.
▶21.00 Karolis Rupkus su grupe
▶22.00 Stand up (Aistė Krušinskaitė ir Irma Jokštytė)
▶23.00 Antoine Wend „Mando“ (X Faktorius)
KUR: Teatro aikštė


20.00–1.00 DIDYSIS PENKTADIENIO KONCERTAS. Išskirtinius pasirodymus miestui dovanoja VĮ KLAIPĖDOS VALSTYBINIO JŪRŲ UOSTO DIREKCIJA Klaipėdos uostas / Port of Klaipeda
Karinių jūrų pajėgų orkestrų pasirodymai:
▶ 19.00 Lietuvos kariuomenės karinių jūrų pajėgų orkestras (vad. Egidijus Miknius) su Deividu Norvilu
▶20.00 Latvijos NAF jūrų pajėgų orkestras (dirigentas – 1-asis leitenantas Andris Rasmanis) su Kristina Jatautaite
▶21.00 Jos Didenybės Karališkojo Škotijos jūrų laivyno orkestras (kapitonas Tom Griffin)
▶21.30 JAV karinių jūrų pajėgų laivyno Europos ir Afrikos orkestras, vadovaujamas vado (leitenantas Commander Kelly L. Cartwright)
▶22.00 Monika Liu
▶23.00 BIX
▶00.00 DJ Vladas
KUR: Kruizinių laivų terminalas


20.00-21.30 GAUDYK TEATRO BANGĄ. Aktoriaus, visiems gerai žinomo pseudonimu – SLAVKA (Viačeslavas Mickevičius) pasirodymai Jūros šventėje. Ieškok raudono VABALO! 
KUR: Klaipėdos senamiestis 


20.00–00.00 JAUNIMO SPOTAS JŪROS ŠVENTĖJE. Tai jau trečius metus Jūros šventėje įgyvendinama iniciatyva, kurios metu, kaip patys jaunuoliai teigia, suteikiama išskirtinė galimybė atskleisti savo turimą talentą klaipėdiečiams ir miesto svečiams didžiausios Lietuvoje šventės metu ir tai yra didelis paskatinimas ateityje toliau kurti ir atstovauti savo miestui. 
Tavęs laukia muzikos atlikėjų bei grupių, šokių kolektyvų ir kiti jaunimo pasirodymai.
Nuo 20 val. koncertuoja: VioletX, Jaunasis Klaipėdow balsas, KARO, TREKAZ, Jorigė, PXBLO, JOHN-B
KUR: Danės skveras prie fontano

 22.30, 23.15, 00.00, 0.45 (trukmė 20 min.) ĮSPŪDINGA INSTALIACIJA „KLAIPĖDAI 770“ IR DIDŽIAUSIAS LIETUVOJE ŠOKANČIŲ FONTANŲ ŠOU SUGRĮŽTA!
Jono kalnelyje susijungs kelių Jūros šventės partnerių dovanos ir dedikacijos švenčiančiam miestui. Įspūdingą pastolinę konstrukciją su užrašu „Klaipėda 770“ dovanoja – UAB „Globalita“, „Sigmaris Group“ ir pastolines konstrukcijas tiekianti UAB „Layher Baltic“. Konstrukcijai bus panaudota 51 tona pastolių, jos ilgis - 40 metrų, aukštis - 10 metrų. 
Kartu su miestu savo jubiliejų švenčianti bendrovė „Klaipėdos vanduo“ šventės dalyviams ir klaipėdiečiams dovanoja išskirtinį ir unikalų šokančių fontanų šou „VANDENS MIESTAS“. Ateik ir pajusk poetinį ryšį tarp vandens ir savęs!
KUR: Jono kalnelio sala

LIEPOS 30 D., ŠEŠTADIENIS

9.00–2.00 JŪROS ŠVENTĖS MUGĖ. Skoniai, atradimai, tradicijos, naujienos – didžiausia vasaros mugė Lietuvoje.
KUR: Danės g. nuo buvusio TEO pastato iki Šiaurinio rago, Tiltų g., Priešpilio g., Turgaus g.

9.00–20.00  UKRAINOS VIRTUVĖS SKONIAI. ???????? Pamėgti ir dar neatrasti skoniai – atraskite ukrainietiškos virtuvės prieskonius ir skonius (Prie paminklo „Arka“)

9.00–2.00  SKONIŲ JŪRA. Maistas iš „Food Truck“: greita, gardu, įvairu (Automobilių stovėjimo aikštelė, Pilies g.)

 9.00 NAUJIENA. DIDYSIS KLAIPĖDOS PADELIO ČEMPIONATAS. 200 padelio mėgėjų iš Lietuvos bei užsienio. Nepraleiskite galimybės susipažinti su šiuo sportu ir stebėti įnirtingas kovas.
????????????????????????????:
▶9.00 KERPĖ HOTEL & SPA, Hard grupė (B+ ir B) – „Padelio namai“ aikštynas;
▶9.00 TRANSKESTA, Light grupė (B- ir C+) – „Memel Padelio Klubas“ aikštynas. 
????????????????????:
▶15.00 KERPĖ HOTEL & SPA, Hard grupė (B+ ir B) – „Padelio namai“ aikštynas;
▶15.00 UNIQUE MOTORWORKS, Light grupė (B- ir C+) – „Memel Padelio Klubas“ aikštynas;
KUR: aikštynuose: „Padelio namai“ (Jungtinė g. 1, Aukštkiemiai, Klaipėdos raj.), „Memel Padelio Klubas“ (Tvenkinių g. 30, Stančiai, Klaipėdos raj.) 

9.00 Klaipėdos triatlonas. Atviras Lietuvos mišrių estafečių SUPER sprinto čempionatas. Malūno parkas, Kooperacijos gatvė

 9.30  Pirmojo Lietuvos uosto kapitono Liudviko Stulpino pagerbimas Smiltynės kapinaitėse. Pirmajam Lietuvos jūrų kapitonui literatūrinę-muzikinę kompoziciją „Amžinybės giesmė“ dedikuoja Klaipėdos Liudviko Stulpino progimnazijos bendruomenė (Smiltynės kapinaitės)

10.00  Žuvusios laivo LINKUVA įgulos pagerbimas prie memorialo (Skulptūrų parkas)

10.00 KLAIPĖDAI 770. Tarptautinė konferencija „Istoriniai miestai. Praeities siluetų ilgesys – refleksijos ir ateities modeliai“ (Pilies muziejaus konferencijų salė, Priešpilio g. 2)

10.00 55-oji Tarptautinė Kuršių marių regata (lenktynės Kuršių mariose)

10.00–22.00 DIZAINO JŪRA – DIZAINERIAI IR KŪRĖJAI PO VIENU STOGU. Išskirtinė erdvė „Dizaino jūra“ kviečia pasigrožėti, įvertinti  ir nusipirkti unikalių dizainerių darbų (Atgimimo a.)

10.00-2.00 „Salsa Duo“ pristato - pramogos vaikams (paslauga mokama) (Žvejų g. 16)

10.00–18.00 KLAIPĖDOS PRIEŠGAISRINĖ GELBĖJIMO VALDYBA kviečia susitikimui „Žinojimas saugo“.  Pareigūnai pristatys tarnybos veiklą, pademonstruos gaisrų ir gelbėjimo techniką, įrangą bei jos galimybes, šventės dalyviai ir lankytojai galės "pasimatuoti" ugniagesio gelbėtojo profesiją. Patars ir papasakos, kaip išvengti nelaimių, apsaugoti namus nuo gaisro, atsakys į rūpimus klausimus. 
KUR: Priešpilio g., prie kelio į Kruizinių laivų terminalą)

10.00–20.00 TURIZMO GATVĖ. TURIZMO GATVĖ. „Atrask tai, kas sava“! Jau šeštasis susitikimas su galimybe atrasti unikalias atostogų kryptis ir maršrutus Lietuvoje. Čia šeimininkaus nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ ir turizmo informacijos centrai iš Liepojos, Ventspilio, Vilniaus, Šiaulių, Kėdainių, Zarasų krašto, Tytuvėnų, Marijampolės, Alytaus, Druskininkų, Klaipėdos krašto ir kitų šalies miestų. Su regiono naujienomis supažindins „Balticum TV“.
KUR: Turgaus g. prie Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro (Turgaus g. 7)

10.00–21.30 ????????????????????????????????. JŪRININKŲ SKVERAS. Atraskite Lietuvos jūrininkų sąjungos veiklas. Edukacinėje erdvėje prisistatys jūrinės organizacijos, mokymo įstaigos. Veiks dirbtuvėlės, kuriose Baltijos jūrų skautai mokys rišti mazgus, pinti apyrankes, lankstyti laivelius. Kas valandą suskambės rynda (laivo varpas).
▶10.00     P. Lindenau mokymo centras
▶ 11.00     Lietuvos jūrų muziejus
▶12.00     L.Stulpino mokykla
▶13.00     Lietuvos aukštoji jūreivystės mokykla
▶14.00     Klaipėdos universitetas
▶15.00     Jūrų skautai/ Klaipėdos veteranų choras
▶ 15.30 MUZIKINĖS ORKESTRŲ DVIKOVOS. Latvijos NAF jūrų pajėgų orkestras (dirigentas – 1-asis leitenantas Andris Rasmanis) ir Danijos jūrų pajėgų apsaugos orkestras
▶16.00     Klaipėdos kadetų mokykla/ Klaipėdos veteranų choras
▶ 17.00     Baltijos Jūrų skautai
KUR: Aikštė prie burlaivio „Meridianas“

10.30-16.00 Tarptautinės orientavimosi sporto varžybos „Jūros šventė 2022“ (Smiltynė)

11.00–19.00 KLAIPĖDOS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO PREVENCINĖ PALAPINĖ. Bendruomenės pareigūnai pristatys policininko profesiją, suteiks informacijos kaip pasirūpinti savo turto saugumu, konsultuos saugios kaimynystės grupių veiklos ir kitais klausimais. Prie palapinės budės mobilus nusikalstamų veikų registravimo policijos ekipažas (Atgimimo aikštė)

11.00–15.00  ERDVĖ ŠEIMOMS „BANGUOJANTIS UOSTAS“. Jaukiame, žaliuojančiame skvere – azartiškos, smagios ir „kietos“ pramogos šeimoms. Tik pažvelkit ką paruošėme! Už VAIKŲ ERDVĘ dėkojame UAB „Regseda“, UAB „BNTP“. Žaidimui su Robertu Petrausku prizus įsteigė UAB „KRATC“. 
????????????????????????????:
▶11.00 Sportinės estafetės šeimoms parke. Balastinių dviračių, paspirtukų, triratukų ir šeimų sportinės varžybos
▶12.00 Šokių studijos „Ten Dance“ pasirodymas
▶12.00-13.00 Tarptautinė vaikų modelių agentūra „Sv Models“ vaikai ir paaugliai nuo 5 iki 16 metų pristato dizainerės Julijos Dremienės kolekciją. 
▶14.00 Žaidimas su Robertu Petrausku „Tūkstantmečio vaikai apie Klaipėdą“
▶16.00 Klaipėdos jaunimo triukų parodomoji programa  #TeamOswaHD 
KUR: Danės skveras prie naujojo fontano

11.00–15.00 Ekskursijos Lietuvos aukštojoje jūreivystės mokykloje „Atrask galimybių jūras“. Išbandyk moderniausius navigacinius treniruoklius, kuriais atkuriamos realios laivo valdymo situacijos, susipažink su tikrais jūrininkais ir įmink įvairias jūrines paslaptis (I. Kanto g. 7)

11.00–19.00 „DRAKONŲ“ LENKTYNĖS DANGĖJE. Azartiškos drakonų valčių varžybos dėl KLAIPĖDOS VALSTYBINIO JŪRŲ UOSTO DIREKCIJOS TAURĖS. Nugalėtojų apdovanojimas pasibaigus varžyboms. Klaipėdos uostas / Port of Klaipeda
KUR: Dangės upė, atkarpa nuo Irklavimo centro iki Biržos tilto

11.00–17.00 ???????????????????????????? ????????????????????????????. Klaipėdos krepšinio mokyklos gatvės krepšinio turnyras (3×3). Klaipėdos krepšinio mokykla
KUR: Aikštelė prie Klaipėdos kultūros fabriko, Bangų g. 5A

 11.30–17.00 ???????????????????????????? ????????????????????????????. Senovinių automobilių asociacijos „Seni kibirai“ paradas Klaipėdos gatvėmis.
▶11.30 Automobilių paradas nuo PC „Studlendas“
▶12.00–17.00 Paroda ant Jono kalnelio pylimo
KUR: Startas nuo PC „Studlendas“/ Paroda ant Jono kalnelio pylimo 

12.00 Žuvusiųjų jūrose pagerbimas Baltijos jūroje. Laivų išplaukimas nuo Kruizinių laivų terminalo – 11 val. Klaipėdos mažųjų laivų savininkų asociacijos „Pajūrio laivai“ laivai norinčius dalyvauti žuvusiųjų pagerbimo ceremonijoje plukdys nuo dešiniosios Dangės krantinės (pakeliui į Šiaurinį ragą). Keleiviai su gėlės žiedu plukdomi nemokamai.
KUR: Baltijos jūra

12.00-18.00 KLAIPĖDAI 770. Klaipėdos pilies kiemo aikštėje šurmuliuos meistrai, pasirengę pademonstruoti anksčiau mieste klestėjusius amatus. Miestiečiai ir svečiai bus kviečiami išbandyti savo jėgas ir vikrumą žaidžiant senuosius žaidimus, aidės senovinė muzika, skambės legendos apie Klaipėdą.
KUR: Pilies muziejaus kiemo aikštė (Priešpilio g. 2)

12.00-20.00 „Pepsi skonio iššūkis“. Karštas Jūros šventės dienas atgaivink pepsi gėrimais ir sudalyvauk aklosiose degustacijose (šalia senojo turgaus žiedo, link Neringos skulptūros)

12.00-18.00 ????????????????????????????????. JŪRINĖ RADIJO STOTIS „LALUNA“. Studiją pristato UAB „ETNA“. Jūrinės temos, įdomūs pašnekovai, žaidimai ir prizai – visą dieną atviroje erdvėje gaudyk bangą su „Laluna“ 
KUR: aikštė prie burlaivio „Meridianas“

12.00 -17.00 REGBIO TURNYRAS. Atviras Lietuvos paplūdimio regbio turnyras, kuriame savo jėgas išbandys vyrų, moterų bei jaunimo komandos iš visos Lietuvos ir užsienio šalių. 
KUR: Smiltynės paplūdimys šalia gelbėjimo stoties

12.00–2.00 ALUDARIŲ SKVERAS. PRISTATO Švyturys Nealkoholinis. Jei Jūros šventės metu ieškotumėte užutėkio, kuriame būtų peno ir pilvui, ir sielai... Sukit šturvalą į Aludarių skverą! Mus rasite „BHouse“ erdvėje. O čia jau jus suras muzikos ošimas, gero maisto jūra ir ekskursijų po daryklą nuotykiai. Švartuokitės ir švenčiam!
▶19.00 DJ Kelmas, DJ Audrius Kaštonas
▶21.15 Timid Kooky
▶22.45 Egomašina
▶00.00 DJ Kelmas, DJ Audrius Kaštonas
KUR: Kūlių Vartų g. 7

12.00–20.00 UAB „Allianz Lietuva gyvybės draudimas“ kviečia susitikimui – kur dar jei ne čia ir dabar! (Karlskronos aikštė)

12.00–20.00 Apie Klaipėdą, jos identitetą ir spalvas kartu su „KLAIPĖDA ID“ (Karlskronos aikštė)

12.00-20.00 SWAROVSKI OPTIK VERTRIEBS GMBH – tobulumo viršūnė. Optinių žiūronų demonstravimas ir tai ko dar niekada nematei (aikštė prie burlaivio „Meridianas“)

14.00 ????????????????????????????????. MUZIKINĖS ORKESTRŲ DVIKOVOS. Jos Didenybės Karališkojo Škotijos jūrų laivyno orkestras (kapitonas Tom Griffin) ir JAV karinių jūrų pajėgų laivyno Europos ir Afrikos orkestras, vadovaujamas vado (leitenantas Commander Kelly L. Cartwright). Vedėjas – Ramūnas Zilnys. 
KUR: Teatro aikštė

16.20–00.00 JAUNIMO SPOTAS JŪROS ŠVENTĖJE. Tai jau trečius metus Jūros šventėje įgyvendinama iniciatyva, kurios metu, kaip patys jaunuoliai teigia, suteikiama išskirtinė galimybė atskleisti savo turimą talentą klaipėdiečiams ir miesto svečiams didžiausios Lietuvoje šventės metu ir tai yra didelis paskatinimas ateityje toliau kurti ir atstovauti savo miestui. ???? Tavęs laukia muzikos atlikėjų bei grupių, šokių kolektyvų ir kiti jaunimo pasirodymai.
▶ Nuo 16.20 val. pasirodo: Nilius Ansunas, šokių klubas „Danė“, šokių studija „Delingo“, „OKA“, „Kabinetas 303 ir JEDIG“, Dovydas Alėjūnas, „Nevers“, grupė „Sankaba“, ČE RĀ, „DRUNGNI“, Radvilė Galminaitė, Amber Street, DJ Alneto.
KUR: Danės skveras prie naujojo fontano

16.00-18.00 DANGĖS FLOTILĖ. Individualios ekskursijos laivuose su kurėno „Kuršis“ šiporiumi Aurelijumi Armonavičiumi ir kurėno „SüD.1“ kapitonu Romualdu Adomavičiumi. 
Tradicinių ir istorinių laivų parado „Dangės flotilė“  įgulų pristatymas – „Laivai – mediniai, vyrai – geležiniai!“.
KUR: Dangės upė, prie Žvejo skulptūros

18.00–00.30 TEATRO AIKŠTĖS KONCERTAI. Jaukios muzikos bangos!
▶18.00 Klaipėda Piano Masters koncertas „Fortepijono fiesta Klaipėdai“
▶19.00 Klaipėda Piano Masters koncertas „Jūros šventės fortepijono taurė“
▶21.00 Rūta Loop
▶22.00 KARO
▶ 23.00 FC Baseball
KUR: Teatro aikštė

18.00 ????????????????????????????????. GAUDYK TEATRO BANGĄ. Klaipėdos lėlių teatras pristato lauko pasirodymą „ŽUVYS”. Svajingas ir elegantiškas skrydis danguje, aukštyn ir žemyn, dangaus mėlį skrodžiantis, bet lengvas lyg plunksnos krytis, grakštus kaip žuvies uodegos vikstelėjimas vandenyno gelmėje.
KUR: Klaipėdos senamiestis (link Biržos tilto)

18.00 Bokso turnyras „Pliki kumščiai“ („Švyturio arena“, Dubysos g. 10)

18.30–2.00 DIDĮJĮ ŠEŠTADIENIO KONCERTĄ JŪROS ŠVENTĖS SVEČIAMS DOVANOJA Švyturys Nealkoholinis
▶18.30 A capella grupės „Freedom’s Boombox” ir „Pipeline Vocal Project“ (JAV)
▶20.30 Jessica Shy
▶21.30 KAZKA (Ukraina)
▶23.00 Justinas Jarutis
▶00.00 DJ Endrio
KUR: Kruizinių laivų terminalas

18.30-2.00 ????????????????????????????????. JŪROS ŠVENTĖ SMILTYNĖJE. BANGOS irgi ŠOKA. PRISTATO AB „KLAIPĖDOS NAFTA“. Viena ryškiausių Jūros šventės naujienų - grįžimas prie savo ištakų, ten kur beveik prieš devynis dešimtmečius gimė Jūros šventė - Smiltynėje. Jei tavęs nėra čia – tai kur tu? 
▶18.30 Pokalbių vakaras su Robertu Petrausku „Mane užaugino jūra".
Netikėtos temos, įdomūs klausimai ir dar įdomesni atsakymai. Vakaro svečiai: aktorius Giedrius Savickas, kikboksininkas Sergejus Maslobojevas, laidų vedėja Asta Stašaitytė, keliautojas Aurimas Mockus.
Šokių muzika:
▶21.15 Røkket
▶22.00 Kandy Killers
▶00.00 Roe Deers
KUR: Smiltynės paplūdimys prie Centrinės gelbėjimo stoties

19.00–20.00 DANGĖS FLOTILĖ. Tradicinių istorinių „Dangės flotilės“ laivų paradas tarp Biržos ir Pilies tiltų (Dangės upė tarp Pilies ir Biržos tiltų)

20.00-21.30 ????????????????????????????????. GAUDYK TEATRO BANGĄ.Netikėti aktoriaus visiems gerai žinomo pseudonimu – SLAVKA (Viačeslavas Mickevičius) pasirodymai Jūros šventėje. Ieškok raudono VABALO! 
KUR: Klaipėdos senamiestis 

 20.00 ????????????????????????????????. GAUDYK TEATRO BANGĄ.  Klaipėdos lėlių teatras pristato lauko pasirodymą „ŽUVYS”. Svajingas ir elegantiškas skrydis danguje, aukštyn ir žemyn, dangaus mėlį skrodžiantis, bet lengvas lyg plunksnos krytis, grakštus kaip žuvies uodegos vikstelėjimas vandenyno gelmėje.
KUR: Klaipėdos senamiestis (link Biržos tilto)

 22.00-00.00 KINO VAKARAS. 
▶ 770-ojo Klaipėdos gimtadienio sveikinimas – meninės dokumentikos filmas „Anikė. Meilės istorija“ (52 min.). 
▶ 23.00 Europos kinas sveikina Klaipėdą. Trumpametražių filmų rinkinys. 
KUR: Lėlių teatro kiemas, Bažnyčių g. 6

23.00 DANGĖS FLOTILĖ. Naktinis tradicinių istorinių „Dangės flotilės“ laivų plaukimas „Žvaigždės tinkluose“ tarp Biržos ir Pilies tiltų (Dangės upė tarp Biržos ir Pilies tiltų)

 22.30, 23.15, 00.00, 0.45 (trukmė 20 min.). ????????????????????????????????. ĮSPŪDINGA INSTALIACIJA „KLAIPĖDAI 770“ IR DIDŽIAUSIAS LIETUVOJE ŠOKANČIŲ FONTANŲ ŠOU SUGRĮŽTA!
Jono kalnelyje susijungs kelių Jūros šventės partnerių dovanos ir dedikacijos švenčiančiam miestui. Įspūdingą pastolinę konstrukciją su užrašu „Klaipėda 770“ dovanoja – Globalita, „Sigmaris Group“ ir pastolines konstrukcijas tiekianti Layher Baltic UAB. Konstrukcijai bus panaudota 51 tona pastolių, jos ilgis - 40 metrų, aukštis - 10 metrų. 
Kartu su miestu savo jubiliejų švenčianti bendrovė Klaipėdos vanduo šventės dalyviams ir klaipėdiečiams dovanoja išskirtinį ir unikalų šokančių fontanų šou „VANDENS MIESTAS“. Ateik ir pajusk poetinį ryšį tarp vandens ir savęs!
KUR: Jono kalnelio sala

 00.00 ????????????????????????????????. SU 770-UOJU GIMTADIENIU, KLAIPĖDA! 
Mano mieste tūkstančiais langų
Tu žiūri ir man dėl jos ramu
Mano mieste, tavo gatvių rezginy
Aidi žingsniai visada jauni.
(žodž. Sigito Poškaus)
Legendinis kūrinys „Dabartis“ – lyg neoficialus Klaipėdos miesto himnas, vainikuos Jūros šventės šeštadienį. Vidurnaktį, į dangų kylant VĮ Klaipėdos jūrų uosto direkcijos dovanojamai Klaipėdos vėliavai, visose Jūros šventės koncertinėse aikštelėse vieningai skambės gražiausi žodžiai ir dedikacija švenčiančiam miestui.  
KUR SKAMBĖS:
Kruizinių laivų terminale
Teatro aikštėje
Jono kalnelio saloje
Danės skvere
„Bhouse“ erdvėje

LIEPOS 31 D., SEKMADIENIS

8.00–13.00 ERDVĖ ŠEIMOMS „BANGUOJANTIS UOSTAS“. Jaukiame, žaliuojančiame skvere – azartiškos, smagios ir „kietos“ pramogos šeimoms. Tik pažvelkit ką paruošėme! Už VAIKŲ ERDVĘ dėkojame UAB „Regseda“, UAB „BNTP“.
▶8.00 sportinės žūklės šeimų varžybos su plūdine meškere
▶11.00 Popierinių namelių miestas
▶12.00 Šventinė mankšta
▶13.00 Putų ir burbulų baseinas
KUR: Danės skveras prie naujojo fontano

9.00 JŪROS ŠVENTĖS MUGĖ. Skoniai, atradimai, tradicijos, naujienos – didžiausia vasaros mugė Lietuvoje.
KUR: Danės g. nuo buvusio TEO pastato iki Šiaurinio rago, Tiltų g., Priešpilio g., Turgaus g.

9.00 UKRAINOS VIRTUVĖS SKONIAI. ???????? Pamėgti ir dar neatrasti skoniai – atraskite ukrainietiškos virtuvės prieskonius ir skonius (prie paminklo „Arka“)

 9.00 SKONIŲ FIESTA. Maistas iš „Food Truck“: greita, gardu, įvairu. (automobilių stovėjimo aikštelė, Pilies g.)

9.00 DANGĖS FLOTILĖ. Tradicinių istorinių laivų parado „Dangės flotilė“ laivų išlydėtuvės. Pilies tilto pakėlimas (Dangės upė)

9.00–13.00 Tarptautinės orientavimosi sporto varžybos „Jūros šventė 2022“ (Bangų g. 7)

 9.50-13.00 Klaipėdos valstybinis muzikinis teatras pristato „Repeticija ORE“ (Danės skveras prie fontano)

 10.00–15.00 KLAIPĖDOS APSKRITIES VYRIAUSIOJO POLICIJOS KOMISARIATO PREVENCINĖ PALAPINĖ. Bendruomenės pareigūnai pristatys policininko profesiją, suteiks informacijos kaip pasirūpinti savo turto saugumu, konsultuos saugios kaimynystės grupių veiklos ir kitais klausimais. Prie palapinės budės mobilus nusikalstamų veikų registravimo policijos ekipažas (Atgimimo aikštė)

10.00 ????????????????????????????????. DIDYSIS KLAIPĖDOS PADELIO ČEMPIONATAS. 200 padelio mėgėjų iš Lietuvos bei užsienio. Nepraleiskite galimybės susipažinti su šiuo sportu ir stebėti įnirtingas kovas.
????????????????????????????:
▶10.00 GOBANA, Start (C pradedančiosios) – „Padelio namai“ aikštynas.
????????????????????:
▶15.00 BULLPADEL, Masters grupė (A ir B+) – „Padelio namai“ aikštynas;
▶10.00 ARDENA, Start grupė (C pradedantieji) – „Memel Padelio Klubas“ aikštynas.
KUR: Aikštynuose: „Padelio namai“ (Jungtinė g. 1, Aukštkiemiai, Klaipėdos raj.), „Memel Padelio Klubas“ (Tvenkinių g. 30, Stančiai, Klaipėdos raj.) 

10.00 Šv. Mišios už žuvusius jūroje ir visą jūrinę bendruomenę Marijos Taikos karalienės bažnyčioje (Rumpiškės g. 6)

10.00-16.00 „Salsa Duo“ pristato - pramogos vaikams (paslauga mokama) (Žvejų g. 16)

10.00–15.00 TURIZMO GATVĖ. TURIZMO GATVĖ. „Atrask tai, kas sava“! Jau šeštasis susitikimas su galimybe atrasti unikalias atostogų kryptis ir maršrutus Lietuvoje. Čia šeimininkaus nacionalinė turizmo skatinimo agentūra „Keliauk Lietuvoje“ ir turizmo informacijos centrai iš Liepojos, Ventspilio, Vilniaus, Šiaulių, Kėdainių, Zarasų krašto, Tytuvėnų, Marijampolės, Alytaus, Druskininkų, Klaipėdos krašto ir kitų šalies miestų. Su regiono naujienomis supažindins „Balticum TV“.
KUR: Turgaus g. prie Klaipėdos turizmo ir kultūros informacijos centro (Turgaus g. 7)

10.00-16.00 DIZAINO JŪRA – DIZAINERIAI IR KŪRĖJAI PO VIENU STOGU. Išskirtinė erdvė „Dizaino jūra“ kviečia pasigrožėti, įvertinti  ir nusipirkti unikalių dizainerių darbų (Atgimimo a.)

12.00-15.00 JŪROS ŠVENTĖ SMILTYNĖJE. ATSAKINGAS POILSIAVIMAS SU AB „LIETUVOS DRAUDIMAS“. 
Šiltą vasaros popietę praleisk atsakingai ir prasmingai. Kelios valandos apie ekologiją, atsakingą poilsiavimą, Baltijos jūrą ir žinių bagažą papildysi dešimteriopai. 
Popietės temos ir veiklos:
▶Įdomiausi vandenyno tyrimai su VšĮ „Po bangom“.
▶Lietuvos jūrų muziejus: nuo EGO iki EKO.
▶BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ gelbėtojai pristato savo įrangą, poilsiautojų kultūrą.
▶Pirmosios pagalbos mokymai su Maltos ordino pagalbos tarnyba. 
KUR: Smiltynės paplūdimys prie Centrinės gelbėjimo stoties

11.00–14.00 DIDŽIOJI IRKLAVIMO REGATA. Baidarių ir kanojų irklavimo varžybos (Dangės upė nuo Irklavimo centro iki burlaivio „Meridianas“)

11.00 KONCERTAS „TAUTŲ PALETĖ“. Spalvingas, jungiantis, buriantis sekmadienio popietės koncertas Teatro aikštėje, kurį pristato Klaipėdos miesto savivaldybės Tautinių kultūrų centras (Teatro aikštė) 

12.00–15.00 UAB „Allianz Lietuva gyvybės draudimas“ kviečia susitikimui – kur dar jei ne čia ir dabar! (Karlskronos aikštė)

12.00–15.00 Apie Klaipėdą, jos identitetą ir spalvas kartu su „KLAIPĖDA ID“ (Karlskronos aikštė)

12.00–16.00 ALUDARIŲ SKVERAS. PRISTATO „ŠVYTURYS Nealkoholinis“. Jei Jūros šventės metu ieškotumėte užutėkio, kuriame būtų peno ir pilvui, ir sielai... Sukit šturvalą į Aludarių skverą! Mus rasite „BHouse“ erdvėje. O čia jau jus suras muzikos ošimas, gero maisto jūra ir ekskursijų po daryklą nuotykiai. Švartuokitės ir švenčiam!
KUR: Kūlių Vartų g. 7

12.00-17.00 ŠOKA IR DAINUOJA SENJORAI. Nuoširdi sekmadienio popietė su jaukiais susitikimais ir dainomis. 
▶12.00-14.30 Senjorų šokių kolektyvo „Klaipėdos Zunda“ organizuojamas koncertas „Jūros ir saulės pakviesti“
▶14.30-17.00 Klaipėdos miesto Pagyvenusių žmonių asociacijos kolektyvų koncertas
KUR: Klaipėdos piliavietės aikštė

12.30 Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ koncertas - nuoširdi sekmadienio popietė su jaukiais susitikimais ir dainomis. Koncertą organizuoja LPS „Bočiai“ Klaipėdos pajūrio bendrija.
KUR: Teatro aikštė
13.00–16.00 Karinių laivų lankymas (Kruizinių laivų terminalas)

22.00, 22.45, 23.30, 0.10 (trukmė 20 min.). ????????????????????????????????. ĮSPŪDINGA INSTALIACIJA „KLAIPĖDAI 770“ IR DIDŽIAUSIAS LIETUVOJE ŠOKANČIŲ FONTANŲ ŠOU SUGRĮŽTA!????
Jono kalnelyje susijungs kelių Jūros šventės partnerių dovanos ir dedikacijos švenčiančiam miestui. Įspūdingą pastolinę konstrukciją su užrašu „Klaipėda 770“ dovanoja – UAB „Globalita“, „Sigmaris Group“ ir pastolines konstrukcijas tiekianti UAB „Layher Baltic“. Konstrukcijai bus panaudota 51 tona pastolių, jos ilgis - 40 metrų, aukštis - 10 metrų. 

Kartu su miestu savo jubiliejų švenčianti bendrovė „Klaipėdos vanduo“ šventės dalyviams ir klaipėdiečiams dovanoja išskirtinį ir unikalų šokančių fontanų šou „VANDENS MIESTAS“. Ateik ir pajusk poetinį ryšį tarp vandens ir savęs!
KUR: Jono kalnelio sala

RENGINIAI, SKIRTI KLAIPĖDOS MIESTO ĮKŪRIMUI LIEPOS 30 D

10.00 Tarptautinė konferencija „Istoriniai miestai. Praeities siluetų ilgesys – refleksijos ir ateities modeliai“. 
KUR: Pilies muziejaus konferencijų salė (Priešpilio g. 2)

12.00-18.00 Klaipėdos pilies kiemo aikštėje šurmuliuos meistrai, pasirengę pademonstruoti anksčiau mieste klestėjusius amatus. Miestiečiai ir svečiai bus kviečiami išbandyti savo jėgas ir vikrumą žaidžiant senuosius žaidimus, aidės senovinė muzika, skambės legendos apie Klaipėdą. 
KUR: Pilies muziejaus kiemo aikštė (Priešpilio g. 2)

KLAIPĖDOS 770 GIMTADIENIO ŠVENTĖ RUGPJŪČIO 1 D.
13.00 Raudonojo ąžuolo sodinimas gimtadieniui (Danės skveras)
13.30 Teatralizuotas plaukimas nuo miesto rotušės iki piliavietės 
14.00 Klaipėdos miesto vėliavos pakėlimo ceremonija (Klaipėdos Piliavietė)
14.30 Parodos „Neįteikta dovana karalienei Luizei“ atidarymas. Pirmą kartą eksponuojamas restauruotas, prabangus XIX a. pradžioje auksu siuvinėtas šilko tiulio audinys. Tai fragmentas suknelės, kurią pasiturintys Klaipėdos pirkliai buvo sumanę padovanoti karalienei Luizei. Pasamdyti ispanų meistrai Berlyne siuvinėjo audinį, bet dovana nepasiekė karalienės dėl jos ankstyvos mirties (Pilies muziejaus šiaurinėje kurtinoje (Priešpilio g. 2, Klaipėda)
16.00 Klaipėdos kultūros magistrų apdovanojimo ir Garbės piliečio ženklo teikimo ceremonija (Klaipėdos Piliavietė)
19.00 Klaipėdos muzikinio teatro eisenos pradžia (Karlskronos aikštė)
19.30 Alvido Remesos oratorija „Sakmė apie Memelburgą” (libretas Sigito Benedikto Jurčio OFM). Atlieka Klaipėdos valstybinio muzikinio teatro simfoninio orkestro grupė, solistai, choras. Dirigentas – Tomas Ambrozaitis (Klaipėdos Piliavietė) ????

NUOLATINIAI RENGINIAI 
Lietuvos jūrų muziejus RENGINIAI 

 Liepos 29-31 d.  Lietuvos jūrų muziejaus paroda „Lietuvos jūrinio paveldo ženklai. 1923–1939 m. jūros žvejų palikimas“. 1920 m. įgijusi Palangos, o 1923 m. Klaipėdos kraštą, Lietuvos Respublika išvydo unikalią daugiakultūrę pajūrio žvejų tradiciją.  Parodoje glaustai pristatoma jūros ir priekrantės žūklė Lietuvos pajūryje 1923–1939 m. Paroda parengta Lietuvos jūrų muziejaus išleistos knygos „Jūros skonis. Žūklė Lietuvos priekrantėje 1900–1944 m.“ (sudarytojas – Dainius Elertas) pagrindu ir siejama su Klaipėdos krašto prijungimo prie Lietuvos jubiliejumi.
KUR: Aikštelė prie burlaivio „Meridianas“

Nuo liepos 29 d. Paroda „Bėgliai“
KUR: AB „Smiltynės perkėla“ kelte „Nida“

 RENGINIAI LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUJE 
11.00, 12.15, 13.40, 15.00 Delfinų pasirodymai (apsilankymas mokamas, bilietai – www.ljm.lt). 

MALTIEČIŲ ORDINO PIRMOJI PAGALBA. Jūros šventės sveikata rūpinasi Maltos ordino pagalbos tarnyba. 
STACIONARUS PUNKTAS - Atgimimo aikštė
Liepos 29 d. nuo 17.00 iki 00.00 val.
Liepos 30 d. nuo 12.00 iki 00.00 val. 
Liepos 31 d. nuo 12.00 iki 15.00 val. 
MOBILUS PUNKTAS - Kruizinių laivų terminalas 
Liepos 29 d. nuo 17.00 iki 00.00 val.
Liepos 30 d. nuo 15.00 iki 00.00 val.  
STACIONARUS PUNKTAS - Smiltynės paplūdimys prie centrinės gelbėjimo stoties
Liepos 29 d. nuo 20.00 iki 01.00 val.
Liepos 30 d. nuo 18.00 iki 01.00 val. 

PILIES TILTO PAKĖLIMO GRAFIKAS:
Liepos 29 d. 19.00 
Liepos 31 d. 09.00  

 AB „Smiltynės perkėla“ Jūros šventės metu ilgina darbo grafiką svečių patogumui. Bilietus galima įsigyti automatinėse kasose, internetu ww.keltas.lt arba APPS.  
Iš Klaipėdos į Smiltynę: 00.00, 00.30, 01.00, 02.00, 03.00 
Iš Smiltynės į Klaipėdą: 00.15, 00.45, 01.15, 02.15, 03.15
KUR: Senoji perkėla

Atgal

Orai Klaipėdoje

KLAIPĖDA WEATHER

Orų prognozė savaitei >>

facebook-2

Įvykių kalendorius

Rugsėjis 2023
Pr An Tr Kt Pt Št Sk
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Artimiausi įvykiai

Įvykiai nenurodyti

Kiek klaipėdiečių?

statistika
Pagal 2020 m. duomenys
Klaipėdoje gyvena
149'157 gyventojų
(156'141 - 2015 m.
162 360 - 2011 m.)

Kurios Linijos konteineris?

kurios linijoskurios linijos klausimasLaukiate krovinio, gabenamo jūriniame konteineryje, bet nežinote, kokiai Linijai jis priklauso?  Pagal konteinerio prefiksą suraskite Liniją ir jos agentą, kurio kontaktus galite rasti Linijos tinklapyje arba uosto įmonių kataloge.

Konverteriai

Matavimo vienetų konverteris
units
Valiutos konverteris
currency-trading
 

Pasaulio laiko zonos

Pasaulio laiko juostų žemėlapis
earth_time

Pasaulio šalių šventės

World map

Yra klausimų?

question_man feeder_2
Bill of Lading, Feeder, FCL, ...
FCL document-icon