herb-png

 UOSTAS.info

KLAIPĖDOS UOSTO IR MIESTO                 INFORMACINIS PORTALAS

    skirtas 760-jam  (1252-2012)                                    Klaipėdos miesto jubiliejui

 

Lighthouse3

Spausdinti

Информация для беженцев из Украины в Литву

ua-lt flagДорогие  беженцы из Украины,

Сообщаем вам, что в колл-центре Департамента Mиграции установлена отдельная горячая линия, по которой будут консультировать украинцев, бегущих от войны в своей стране в Литву. Консультации по тел. +370 5 271 7112 доступны каждый рабочий день и выходные с 07:30 до 21:00.

Информация для граждан Украины
https://migracija.lrv.lt/lt/naudinga-informacija/ukraina-ukrayina-ukraina-ukraine/informatsiia-dlia-grazhdan-ukrainy-1


Sveiki atvykę, mieli  UOSTAS.info lankytojai,

lighthouseKviečiame Jus į mūsų svetainės puslapius. Šis projektas skirtas Klaipėdos miestui, uostui ir akvatorijai - Lietuvos pajūriui. Klaipėda - vienas iš Lietuvos miestų. Klaipėda - mūsų miestas, mes čia gyvename ir mylime savo miestą.

Bet Klaipėda – dar ir uostas. Kiekvienas pasaulio uostas yra unikalus ir savitas. Klaipėdos uostas yra beveik natūralus, turi uždarą akvatoriją iš rytų ir vakarų saugoma pakrantėmis. Kiekvienas uostas turi dar viena bruožą. Kaip ir kiekviename uoste, čia gyvena nemažai jūreivių. Tai unikalus žmonės: jūreiviai – jūrų sielos. Jie išeiną į jūrą, trumpam ar ilgam, bet visada grįžta į gimtąjį uostą, nes čia - jų namai, kur juos laukia ir myli.

Švyturys skleidžia šviesą ir rodo kelią nepažįstamuose vandenynuose, neleidžia paklysti. Šioje svetainėje mes norėjome suvesti informaciją apie Klaipėdos miesto ir uosto istoriją, foto archyvus, uosto krovos ir transporto paslaugas. Mes norime, kad šis projektas padėtų Jums nepaklysti informacijos jūroje ir šios svetainės puslapiuose Jus rasite įdomią, naudingą informaciją apie Klaipėdos miestą, Klaipėdos uostą ir Lietuvos akvatoriją.

uostas.info
Spausdinti

Mūsų apklausa: gražiausi Klaipėdos pastatai

miestas

Spausdinti

Artėja JŪROS ŠVENTĖ 2023

Data: 2023 liepos 11, Antradienis. Tema: Įvykiai

Juros svente 2023Lietuvos oro balionų čempionatas, solidi jūrinių renginių puokštė – nuo unikalių ilgaamžių ceremonijų iki „Baltic Sail“ burlaivių, pokalbiai su Aurimu Valujavičiumi, vienintelis Baltijos šalyse „Eurovizijos“ žvaigždės Sam Ryder koncertas – tokia liepos 21-23 dienomis į miesto gatves sugrįžta 89-ąjį gimtadienį skaičiuojanti JŪROS ŠVENTE 2023. Svarbiausias jūrinis reiškinys, vienas seniausių ir gausiausiai lankomų renginių šalyje, dovanodamas beveik 100 nemokamų renginių, šį kartą kvies šūkiu – „Vakarų potyriams“.

JŪROS ŠVENTĖS 2023 PROGRAMA / BUKLETAS

Spausdinti

Klaipėdoje pradėda kursuoti vandens autobusai

Data: 2023 birželio 15, Ketvirtadienis. Tema: Įvykiai

klaipeda vandens autobusasNuo 2023 birželio 16 d. Dangės upe 8 km maršrutu plaukios L1 maršruto vandens autobusas. Pirmoji jo stotelė įrengta senamiestyje, o paskutinė – Tauralaukyje, o visą maršrutą su 6 stotelėm  prie specialiai įrengtų pontoninių prieplaukų keleivinis katamaranas įveiks per 1 val.

Tai pirmasis šalyje maršrutas elektriniu reguliaraus susisiekimo vandens autobusu. Laivas ir suprojektuotas, ir pagamintas Klaipėdoje. Elektrinis variklis dirba itin tyliai. Panoraminiai langai ir tyla salone leis geriau pastebėti ir įvertinti pakrančių grožį. Autobuse tėra 11 keleivių vietų (viena pritaikyta ir neįgaliajam).

Spausdinti

Kruizinis 2023 metų sezonas startavo

Data: 2023 gegužės 15, Pirmadienis. Tema: Įvykiai

MSC ORCHERSTRAKlaipėdos uoste šį kruizinių laivų 2023 metų sezoną laukiama 44 laivų, 4 iš jų uostamiestį aplankys pirmą kartą.  Nors tai mažesnis skaičius nei įprastai, kiti Baltijos jūros šiaurinėje dalyje esantys uostai dėl vykstančio karo, prognozuojama,  šiemet sulauks net kelis kartus mažesnio kruizinių laivų skaičiaus, lyginant su ankstesniais metais.

Paskutinis kruizinis laivas į Klaipėdos uostą šiemet turėtų atplaukti rugsėjo 17 d.

Spausdinti

Klaipėdiečių kortelės laukia savo savininkų

Data: 2023 kovo 30, Ketvirtadienis. Tema: Įvykiai

Klaipediecio kortele galutineKlaipėdiečiai, iki kovo 15 dienos užsisakę fizines Klaipėdiečio korteles, kviečiami atvykti į Savivaldybės klientų aptarnavimo centrą Taikos pr. 52C ir atsiimti pagamintas korteles. Kortelių dar nėra atsiėmę ir dalis gruodžio-sausio mėnesiais jas užsisakiusių gyventojų, šios kortelės savo savininkų taip pat laukia Savivaldybės klientų aptarnavimo centre.

Klaipėdiečio kortelė skirta mūsų mieste gyvenamąją vietą deklaravusiems asmenims. Ji suteikia įvairių nuolaidų kultūros, sporto įstaigose, laisvalaikio praleidimo vietose. Kortelė yra ir fizinė (plastikinė), ir virtuali, daugeliu atvejų norint pasinaudoti nuolaidomis pakanka virtualios kortelės. Galimybe užsisakyti Klaipėdiečio kortelę iš viso jau pasinaudojo 6740 Klaipėdos miesto gyventojų, iš jų fizinę kortelę yra užsisakę 4320 klaipėdiečių, dalis naudojasi ir fizine, ir virtualia kortele.

Orai Klaipėdoje

KLAIPĖDA WEATHER

Orų prognozė savaitei >>

facebook-2

Įvykių kalendorius

Rugsėjis 2023
Pr An Tr Kt Pt Št Sk
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 1

Artimiausi įvykiai

Įvykiai nenurodyti

Klaipėdos žemėlapis

map


Laivai uoste
      Laivų uoste žemėlapis

3-D Klaipėda

Virtuali_Klaipeda_pic

 

Vaizdo kameros Klaipėdoje

saugus_miestas2Klaipėdos miesto vaizdo stebėjimo kameros, galima tiesiogiai stebėti transliuojamą vaizdą.

Kiek klaipėdiečių?

statistika
Pagal 2020 m. duomenys
Klaipėdoje gyvena
149'157 gyventojų
(156'141 - 2015 m.
162 360 - 2011 m.)

Lankytojai

Kurios Linijos konteineris?

kurios linijoskurios linijos klausimasLaukiate krovinio, gabenamo jūriniame konteineryje, bet nežinote, kokiai Linijai jis priklauso?  Pagal konteinerio prefiksą suraskite Liniją ir jos agentą, kurio kontaktus galite rasti Linijos tinklapyje arba uosto įmonių kataloge.

Konverteriai

Matavimo vienetų konverteris
units
Valiutos konverteris
currency-trading
 

Pasaulio laiko zonos

Pasaulio laiko juostų žemėlapis
earth_time

Pasaulio šalių šventės

World map

Yra klausimų?

question_man feeder_2
Bill of Lading, Feeder, FCL, ...
FCL document-icon